Labirynt - Alicja w Krainie Schematów

"...Tytułowa Alicja to kobieta, której życie mocno się skomplikowało. Nie, to ona sama je skomplikowała. Teraz musi odbyć długą i dość mozolną drogę w głąb siebie, rozprawić się ze schematami po to, by pójść dalej..."

Image

Wyjść z labiryntu jest łatwo, pod warunkiem podążania we właściwym kierunku. A co znajdziemy na jego końcu? Pełnię życia, radość, ale przede wszystkim relację ze sobą i bliską osobą na poziomie najbardziej satysfakcjonującym.

Aby odnaleźć wyjście z labiryntu nie musisz stosować metody prób i błędów. Wystarczy zanurzyć się w opowieść, którą serwuje Magdalena Walczak. Wyrusz w duchowo-psychologiczną podróż po planszach, korytarzach i zakamarkach relacji z samym sobą. Spotkaj na swojej drodze Przewodników, Pomocników, Przeszłość, własne Emocje, Anioła Stróża i Ukochanego. Spójrz na wyrastające pod nogami szafy, talie kart, wieże własnych schematów i pola do gry. Czym jest wyjście z labiryntu i czy zawsze to, czego pragniesz, będzie dla ciebie faktycznie najlepsze? Przez właśnie te pytania przeprowadzi cię książka. A gdy ją przeczytasz, odmieni się twoje życie. Zdecydowanie na lepsze.

Publikacje o książce - artykuły

"...Dla wielu kobiet niezdrowe relacje z partnerami są powodem do upatrywania winy we własnej osobie. Dlatego wyjście z toksycznych związków jest procesem trudnym i wymagającym wielkiej odwagi..."

Imperium Kobiet

"...Współczesne media kreują obraz kobiety, która o wiele bardziej zasługuje na miano “siłaczki” niż bohaterka noweli Stefana Żeromskiego..."

W Męskim Kręgu

"...Czasem trzeba się na chwilę zatrzymać i zadać samej sobie pytanie: co jest w życiu najważniejsze i najlepsze dla nas samych..."

Wywiad dla londyńskiego magazynu COOLTURA

Debiutancka książka Magdaleny Walczak „Labirynt. Alicja w Krainie Schematów” to duchowopsychologiczna podróż w głąb samej siebie. Świetna lektura dla osób chcących zgłębić złożoność ludzkich relacji i nie bojących się sprawdzić co kryje się po drugiej stronie lustra…

Nagroda: I miejsce - Książka Roku 2019

I nagroda uzyskana głosami sms czytelników magazynu Imperium Kobiet.

Promocja książki „Labirynt - Alicja w Krainie Schematów”

Śniadanie autorskie,
„3 pokoje z kuchnią”

Publikacja w dodatku dla prenumeratorów Rzeczpospolita: „Puls Piękna“.

Pozycja polecana w „Kiermaszu Książek”
(Grudzień 2019)

Image
Image

Halo.Radio – wywiady z Mariką Krajniewską

Image

Wywiad video z Mariolą Cyganek, Centrum Organizacji Szkoleń

Labirynt - Alicja w Krainie Schematów bestsellerem na Ravelo.pl

Copyright 2020 © Magdalena Walaczak