Recenzje

Zapraszam do przeczytania recenzji, które pojawiły się na łamach różnych serwisów internetowych.

„LABIRYNT. ALICJA W KRAINIE SCHEMATÓW”. MAGDALENA WALCZAK. PAPIEROWY MOTYL 2019

Labirynt. Alicja w Krainie schematów Magdaleny Walczak to metaforyczna wędrówka po świecie schematów, które rządzą naszym życiem.

Bohaterka, chcąc zdobyć miłość niezdecydowanego mężczyzny, wyrusza w podróż odnajdywania siebie. Labirynt zastawia na nią wiele pułapek i tytułowa Alicja dokonuje w nim rozliczenia ze swoim życiem. Dążąc do pokochania siebie idzie dwa kroczki do przodu i półtora do tyłu. Kiedy już wydaje jej się, że nie poświęca uwagi ukochanemu, okazuje się, że na poziomie energetycznym ciągle jest z nim związana. Nawet, gdy dowiaduje się od swojego Anioła Stróża, że umarła, pyta, czy on się już o tym dowiedział. Anioł natomiast pyta czy ona się już dowiedziała i to pytanie jest tym, które musimy sobie nieustannie zadawać w trakcie naszych wędrówek i zmagań.

Myślę, że to książka dla tych, którzy są na początku drogi swojej wewnętrznej przemiany. Możemy tu popracować z włsnym wewnętrznym dzieckiem, z krytykiem, ze schematami. Jeśli ktoś lubi kwiecisty, oniryczny język, i nie odstrasza go ezoteryka i spojrzenie z poziomu energii, to ta pozycja może być dla niego interesująca. Jedno jest pewne, zakończenie napawa nadzieją. A po nadzieję warto sięgać.

Autor: Joanna Jurkiewicz
Tekst pochodzi ze strony: www.opetaniczytaniem.pl

Copyright 2020 © Magdalena Walaczak