Recenzje

Zapraszam do przeczytania recenzji, które pojawiły się na łamach różnych serwisów internetowych.

Bezpieczny świat fantazji - recenzja książki „Labirynt - Alicja w krainie schematów”

Jak zapatrujecie się na cudowne Kobiety wokół Was? Takie, które zmieniają siebie i dają światu to do czego zostały powołane? Dzisiaj Waszej uwadze chciałam polecić niesamowitą Pisarkę, Kobietę, która stworzyła baśniową opowieść pełną cennych wskazówek jak dotrzeć do siebie, do swojego wnętrza.

Spisała otwierającymi wyobraźnię metaforami, prowadzonymi ścieżkami labiryntu poradnik gdzie szukać bijącego źródła naszej siły. „Labirynt Alicja w krainie schematów” bo taki tytuł ma ta wspaniała książka przenosi nas w bezpieczny świat fantazji a jednocześnie tak realnie zestawia z najskrytszymi zakamarkami naszej duszy. Dzięki Alicji jesteśmy w stanie przebyć drogę i zobaczyć to co dotychczas było jeszcze w nas niepoznane. Wiele by szukać powodów dlaczego ta książka tak uzdrawia wewnętrzny świat. Może dlatego, że podstawą do jej napisania stały się życiowe zmagania Autorki? A to napawa optymizmem, że z każdej sytuacji możemy wyjść silniejsi - pod warunkiem, że zrozumiemy to co Alicja.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć podróż do siebie - to możesz właśnie zacząć od tej książki i dać ponieść się meandrom językowych doznań by przejść przez to co trudne i osobiste. A może już całkiem Ci blisko do siebie?? - tym lepiej - bo możesz być wtedy najlepszym przyjacielem Alicji.  Kiedyś powiedziałam, że to nasza rodzima „Biegnąca z Wilkami”. I podtrzymuję to. Bo ta książka rozpala kobiecość i wewnętrzną siłę. POLECAM Wam gorąco.

Autor: Kasia Sadowska
Tekst pochodzi ze strony: www.facebook.com/LessthanPerfectwoman

Copyright 2020 © Magdalena Walaczak